GDYNIA z Akwarium - REDA z Aquaparkiem
12 lutego (niedziela)


TORUŃ: 
Wyjazd godz. 7.30

GDYNIA: AKWARIUM MORSKIE
Akwarium Gdyńskie to niezwykłe miejsce w centrum miasta. Można tu zobaczyć niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata, np. z Afryki, Ameryki Północnej czy północy naszego kontynentu. Na trzech piętrach Oceanarium podziwiać można aż 1500 żywych osobników, a największe akwaria liczą nawet 10.000 litrów!

Do największych atrakcji należy rafa koralowa, która zachwyca kolorem barw i bogactwem kształtów jej mieszkańców - intrygujących bezkręgowców morskich jak strzykwy, rozgwiazdy czy jeżowce oraz ryb rafowych - skrzydlic, muren, błazenków, pławikoników i wielu, wielu innych. Niezwykłe poruszenie wśród zwiedzających wywołują także rekiny, węgorze elektryczne, najmniejszy krokodyl świata - krokodyl krótkopyski oraz zaskakujące umiejętnością kamuflażu "ryby kamienie", czyli szkaradnice.

Niezapomnianą przygodą będzie z pewnością wizyta w Amazonii - najbogatszym gatunkowo obszarze Ziemi. Ekspozycję tę zamieszkują najcięższe węże świata - anakondy zielone, najgroźniejsze z piranii - piranie czerwone, największe ryby słodkowodne arapaimy oraz piękne, lecz niebezpieczne płaszczki słodkowodne.

GDYNIA: SKWER KOŚCIUSZKI
Reprezentacyjna ulica Gdyni. Stoją tu zakotwiczone statki i okręty. Od falochronu rozciąga się malowniczy widok na całą Zatokę Gdańską. Po obu stronach ulicy znajdują się liczne kawiarnie, bary i miejsca sprzedające pamiątki morskie.

REDA: AQUAPARK
Aquapark Reda to bogaty w różnorodne atrakcje kompleks wodny, w którym każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie.

Castle Pool – to miejsce, w którym można się odprężyć dzięki ławeczkom z masażami karku oraz pleców. Znajdują się tu także bicze wodne.
Pirate Bay – w Zatoce Piratów świetnie bawią się najmłodsi. Do ich dyspozycji jest okręt piracki ze zjeżdżalniami, armatkami wodnymi i mnóstwem zabawek.
Family Slide – rodzinna zjeżdżalnia o długości 48 metrów daje możliwość wspólnej jazdy kilku osobom. Można stąd zjeżdżać na pontonach lub bez nich.
River Expedition – podczas Rzecznej Ekspedycji do pokonania jest ponad 300 metrowa wodna droga, którą dodatkowo urozmaicają niezwykłe atrakcje.
Shark Slide – to najbardziej wyjątkowa zjeżdżalnia na świecie. Podświetlony tunel prowadzi przez akwarium, w którym pływają prawdziwe rekiny! Świetna zabawa dostarczająca dreszczyku emocji.
Water Slides – system zjeżdżalni wodnych dostosowany do różnych odbiorców, zarówno rodzin z dziećmi, jak też amatorów mocniejszych wrażeń.
Wave Pool – to basen z falą, które mogą sięgać nawet 1.5 metra!
Volcano – to jacuzzi, w którym zmieszczą się 24 osoby. Specjalne efekty świetle oraz wodny gejzer, do złudzenia przypominają erupcję wulkanu i wydobywającą się z niego gorącą lawę.  
AquaSpinner - czyli pierwsza w Europie zjeżdżalnia obrotowa! Uczucie braku grawitacji, wahadłowe pokonywanie krętych korytarzy i przyśpieszenia do 40 km/h, a ten wyjątkowy zjazd trwa tylko 90 sekund!
Deep Blue - basen do nurkowania o głębokości 2, 2 metra, w którym jedna ze ścian jest przezroczysta, a tuż za nią pływają prawdziwe żarłacze! 

TORUŃ: Powrót z wycieczki ok. 21.00

Cennik:
280 zł/os. - wszyscy uczestnicy
150 zł/os. - dzieci do lat 3
MOŻNA PŁACIĆ BONEM TURYSTYCZNYM

Cena wycieczki zawiera:
- przejazd autokarem oraz opłaty drogowe

- realizacja programu i bilety wstępu
- usługi pilockie i przewodnickie

Zgłoszenia na wycieczkę:

- TYLKO telefonicznie ❗️
1. ☎️ 669 067 081   
2. ☎️ 570 104 750