KRYNICA MORSKA - BIAŁE PLAŻE
20 lipca (środa)
21 lipca (czwartek)

DODATKOWE - WAKACYJNE - TERMINY WYJAZDÓW DO KRYNICY MORSKIEJ UZALEŻNIONE OD POGODY!


TORUŃ: Wyjazd godz. 7.00

KRYNICA MORSKA
Nad Bałtykiem znajdziemy wiele pięknych miejsc, gdzie można spędzić niezapomniane wakacje. Jednak nie wszędzie mamy do dyspozycji ciągnące się kilometrami długie, szerokie i niemal dzikie plaże. Do tego liczne atrakcje i park krajobrazowy. To właśnie Krynica Morska.

Bez wątpienia pierwszym skojarzeniem z Krynicą Morską może być Mierzeja Wiślana, na której położone jest to miasto - jedno z najmniejszych w Polsce pod względem liczby ludności. Ten wąski pas lądu (mający od jednego do dwóch kilometrów szerokości) oddziela słodkie wody Zalewu Wiślanego od słonych Zatoki Gdańskiej. Niemal 100-kilometrową mierzeję cierpliwie formowały przez wieki morskie fale i wiatr, który nanosił piach. To obszar niemal niezindustrializowany, znajdziemy tutaj jedynie niewielkie miejscowości wypoczynkowe, które kiedyś były wioskami rybackimi.

Jednak Krynica Morska to przede wszystkim plaże - takie, których na próżno szukać w innych nadmorskich kurortach. Po pierwsze znajdziemy tu drobny i miły dla stóp piasek w delikatnym złocistym kolorze. To zasługa położenia na piaszczystej mierzei. Również dzięki temu Krynica Morska może pochwalić się naprawdę długim odcinkiem plaż – w sumie ma on aż 25 kilometrów długości. Samo strzeżone kąpielisko ma aż 500 metrów szerokości i rozciąga się od ośrodka Neptun do zejścia z ulicy Marynarzy.

Co więcej, turyści poszukujący prawdziwych dzikich plaż bez problemu znajdą je w Krynicy Morskiej i okolicach - wystarczy nieco oddalić się od centrum miasta. Warto podkreślić, że od wschodniej części tzw. Piasków - gdzie zlokalizowana jest plaża naturystów - centrum dzieli ponad 10 kilometrów piaszczystego brzegu oferującego spokojny i komfortowy wypoczynek z dala od zgiełku.

Pobyt w Krynicy Morskiej ok. 8 godz.

TORUŃ: Powrót z wycieczki godz. 21.00


Cennik:
110 zł/os. - wszyscy uczestnicy
MOŻNA PŁACIĆ BONEM TURYSTYCZNYM

Cena wycieczki zawiera:
- przejazd autokarem oraz opłaty drogowe

- usługi pilockie

Zgłoszenia na wycieczkę:
- TYLKO telefonicznie 570 104 750


AMICUS TRAVEL